21. 6. 2018

Nový článek


Ahoj, počínaje dnešním článkem bych se ráda vrátila k psaní článků na tento blog. 

Jak si můžete všimnout, tak poslední článek jsem napsala v září minulého roku, což není zrovna nedávno. Pokud se ptáte, proč jsem tak dlouho článek nevydala, tak jedním z důvodů je asi Instagram. Vždycky mě nejvíc bavilo psát články o svém líčení, účesech a nehtech a vidět tu vaši zpětnou vazbu. A co si budeme nalhávat na Instagramu se toto dá provozovat mnohem snadněji. Vložím tam fotku či krátké video a hned na to vidím reakce, aniž bych se k tomu musela nějak dlouze rozepisovat. Každopádně jsem se rozhodla, že dám blogu ještě šanci a uvidím, jestli vás to bude vůbec zajímat, a jestli mě to bude ještě bavit. Tak snad se uvidíme i u nějakého dalšího článku.
Vložila jsem vám sem nějaké fotky ze svého Instagramu, abyste se mohli podívat čemu jsem se věnovala v poslední době. Pokud vás zajímá víc, tak určitě neváhejte navštívit můj profil @nikysbeauty.

12 komentářů:

 1. Krásné líčení moc se mi líbí ty stíny a nehty jsou taky moc povedené ale určitě to byla makačka :D :)

  TheBlondieTale

  OdpovědětVymazat
 2. to líčenie sa mi veľmi páči, šikulka si ! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Líčení je nádherné a ty nehty také. :)
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
 4. i love this shade thaks for sharing
  https://47biz.com

  OdpovědětVymazat
 5. Contact +1 (888) 883-7577 Cash App Customer Service If you are looking for answers to all the queries that may trouble you Contact +1 (888) 883-7577 Cash App Customer Service or give a call on the cash app phone number. The technical specialist gift at the Square Cash app client service will provide you with needed answers than you'll notice from alternative references. Get immediate support from the specialist at +1 (888) 883-7577 Square Cash App client Service and be at liberty of all of your queries and problems connected along with your account at the Cash App as a result of they're at your service with the simplest attainable answers to your every issue. It provides an easy platform to create online exchanges back it charges a fee for Business payments whereas the one’s own payments don't seem to be charged.

  cash app phone number

  Cash App Customer Service

  Cash App Refund

  Cash App Support

  OdpovědětVymazat
 6. Best Article BUY WEED ONLINE Excellent post. I appreciate this site. Stick with it! Because the admin of this web page is working, no doubt very quickly it will be well-known, due to its quality contents.This website was how do you say it? Relevant!! Finally, I’ve found something that helped me.

  Best Article BUY ADDERALL ONLINE Excellent post. I appreciate this site. Stick with it! Because the admin of this web page is working, no doubt very quickly it will be well-known, due to its quality contents.This website was how do you say it? Relevant!! Finally, I’ve found something that helped me.

  OdpovědětVymazat